1% dla SCPP

PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU STOWARZYSZENIU CENTRUM PLANOWANIA PRZYGÓD!!!
To nie jest skomplikowane, trwa tylko chwilę i nic nie kosztuje.
W rocznym oświadczeniu podatkowym PIT wpisz w rubryce „wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego” numer KRS: 0000457679
Dlaczego warto przekazać 1% Stowarzyszeniu Centrum Planowania Przygód?
Jesteśmy małą, ale pełną inwencji organizacją, działającą lokalnie.
Realizując turystyczne, fotograficzne, kulturalne i sportowe pasje członków Stowarzyszenia, zarażamy nimi innych, wciągając w swoje działania wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać czas, w szczególności rodziny z dziećmi i lokalne społeczności.
Wątpiący, mogą zweryfikować naszą działalność w bazie sprawozdań organizacji pożytku publicznego:
http://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/
lub uwierzyć tym, którzy skontrolowali nas dokładnie – posiadamy certyfikat „Organizacja Sprawdzona” nadany przez kapitułę powołaną przez Zarząd Federacji Kujawsko-Pomorskiej Federacji Organizacji Pozarządowych oraz jesteśmy laureatem IX edycji konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego na najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez organizacje pozarządowe pod nazwą: „Rodzynki z pozarządówki”.
Większość przychodów przeznaczamy na realizację różnego rodzaju projektów ograniczając do minimum koszty administracyjne.
Przekazując 1% podatku SCPP, wspieracie nie konkretną osobę, a ogólną ideę działalności organizacji – promowanie aktywnego trybu życia – której jesteśmy wierni od 2013 roku.
Pieniądze zebrane w pierwszym roku funkcjonowania jako OPP, postanowiliśmy przeznaczyć na dofinansowanie udziału dzieci w organizowanych przez nas spływach kajakowych.