SCPP na Facebook

Odwiedź nasz profil na facebook.com

Zapraszamy na ostatnią w tym roku Przygodę z grami planszowymi.
Tym razem skorzystamy z gościnności Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki "Thorn" i dołączymy do ich cotygodniowego Planszogrania. Zatem we wtorek, 19 grudnia, spotykamy się o godzinie 18:00 w lokalu przy ulicy Świętej Katarzyny 4.
Spotkanie rozpoczniemy od podsumowania warsztatów lepienia z gliny, które odbyły się w ramach projektu SPOTKANIA Z HISTORIĄ dofinansowywanego ze środków Miasta Toruń. Przekażemy twórcom ich dzieła i wręczymy nagrody ufundowane przez Cegart Manufaktura Cegły.
A później wykorzystamy nieprzebrane zasoby gier Stowarzyszenia "Thorn" do... sami wiecie do czego.
...

Wtorkowe GRY-bo-GRANIE

Grudzień 19, 2017, 6:00pm - Grudzień 19, 2017, 11:00pm

Zapraszamy na ostatnią w tym roku Przygodę z grami planszowymi. Tym razem skorzystamy z gościnności Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki "Thorn" i dołączymy do ich cotygodniowego Planszogrania. Zatem we wtorek, 19 grudnia, spotykamy się o godzinie 18:00 w lokalu przy ulicy Świętej Katarzyny 4. Spotkanie rozpoczniemy od podsumowania warsztatów lepienia z gliny, które odbyły się w ramach projektu SPOTKANIA Z HISTORIĄ dofinansowywanego ze środków Miasta Toruń. Przekażemy twórcom ich dzieła i wręczymy nagrody ufundowane przez Cegart Manufaktura Cegły. A później wykorzystamy nieprzebrane zasoby gier Stowarzyszenia "Thorn" do... sami wiecie do czego.

View on Facebook

Nadspodziewanie dobrze wypadła w sobotnich (9.12) meczach drużyna brydżowa Centrum Planowania Przygód występująca jako SCPP Toruń w Lidze Okręgowej Kujawsko-Pomorskiego Związku Brydża Sportowego prowadzonej przez Klub Sportowy Krobia.
Po trzech porażkach na starcie rozgrywek, tym razem było dużo lepiej. Najpierw odnieśliśmy pierwsze historyczne zwycięstwo, nie bez trudu pokonując bydgoską 🙂 drużynę Max Expert. W kolejnym meczu było jeszcze lepiej, gdyż wyraźnie wygraliśmy z wyżej notowanym rywalem - Invitem Toruń. Niespodzianki nie było w trzecim pojedynku - tylko do przerwy był on wyrównany. W drugiej części lider tabeli Lambda Toruń udowodnił swą wyższość nad naszą - złożoną z debiutantów - drużyną.
Z powodu problemów technicznych pełne wyniki nie są jeszcze dostępne, ale uwierzcie, że pniemy się w górę tabeli.
SCPP - Max Expert 54:51 (26:36, 28:15); VP 10,82:9,18
SCPP - Invit 63:36 (40:25, 23:11); VP 15,77:4,23
SCPP - Lambda 24:57 (14:18, 10:39); VP 16,66:3,34
...

View on Facebook

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że zdobyliśmy Certyfikat „ORGANIZACJA SPRAWDZONA”.
Powołana przez Zarząd Federacji Kujawsko-Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych Kapituła doceniła nasze standardy w zakresie zarządzania, transparentności i jakości podejmowanych działań oraz współpracy z otoczeniem.
Kolejne wyróżnienie otrzymaliśmy w idealnym momencie. Nie tylko z tego powodu, że odebraliśmy je w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza przypadającym 5 grudnia. Również dlatego, że motywuje nas do dalszych działań akurat podczas planowania Przygód na 2018 rok.
...

View on Facebook

Jak doskonale wiecie Centrum Planowania Przygód za główny cel stawia sobie promowanie aktywnego trybu życia. Przez nasze inicjatywy i nasze działania zachęcamy do poprawy Waszej sprawności fizycznej, ale też i intelektualnej. Często łączymy te dwa aspekty. Doskonałym tego przykładem jest brydż i zorganizowany przez nas w czerwcu pierwszy Memoriał Henryka Pawłowskiego w Brydżu Sportowym dla uczczenia pamięci wybitnego nauczyciela matematyki. Chcąc jak najlepiej przygotować się do kolejnej edycji - i aby pokazać, że do zagadnienia podchodzimy nie tylko w sposób teoretyczny, ale też i praktyczny - wystartowaliśmy jako SCPP Toruń w Lidze Okręgowej Kujawsko-Pomorskiego Związku Brydża Sportowego. Drużyna składa się wyłącznie z zawodników debiutujących w tego typu rozgrywkach, a tworzą ją: Krzysztof Dzierżak, Krzysztof Gertner, Tomasz Jaworski, Dariusz Maciejewski, Witold Orzeszko, Piotr Sikorski i Kazimierz Wrzesiński.
Nasze sukcesy - na razie są to honorowe porażki i utrzymywanie się w „peletonie" - możecie śledzić tutaj:
kskrobia.pl/liga/pop/LOKROBIAtabela.html
...

View on Facebook

Tak świętowaliśmy Dzień Niepodległości. Dziękujemy za udział. 🙂 ...

View on Facebook