SCPP na Facebook

Odwiedź nasz profil na facebook.com

Klub Sportowy Krobia i Stowarzyszenie Centrum Planowania Przygód zapraszają na trzeci turniej w ramach Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego w Brydżu Sportowym 2018, który odbędzie się
w NIEDZIELĘ, 4 marca, o godzinie 10:00 w hali sportowej Arena Toruń
przy ul. Generała Józefa Bema 73-89 w Toruniu (wejście od strony hotelu).
Zapisy przyjmowane są bezpośrednio przed turniejem. Mile widziani są wszyscy brydżyści. Turnieje prowadzone są na zapis maksymalny w formule, w której wraz z upływem kolejnych rund, spotykają się ze sobą pary o coraz bardziej wyrównanym poziomie sportowym.
...

GP Torunia i Powiatu Toruńskiego w Brydżu Sportowym

Marzec 4, 2018, 10:00am - Marzec 4, 2018, 3:00pm

Klub Sportowy Krobia i Stowarzyszenie Centrum Planowania Przygód zapraszają na trzeci turniej w ramach Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego w Brydżu Sportowym 2018, który odbędzie się w NIEDZIELĘ, 4 marca, o godzinie 10:00 w hali sportowej Arena Toruń przy ul. Generała Józefa Bema 73-89 w Toruniu (wejście od strony hotelu). Zapisy przyjmowane są bezpośrednio przed turniejem. Mile widziani są wszyscy brydżyści. Turnieje prowadzone są na zapis maksymalny w formule, w której wraz z upływem kolejnych rund, spotykają się ze sobą pary o coraz bardziej wyrównanym poziomie sportowym.

View on Facebook

To już jutro (wtorek, 20 lutego) o 18:00 niezwykły przewodnik Michał Szczęśniak zabiera nas w "Podróż z intuicją" po Ameryce Południowej.
Do zobaczenia w pubie Dwa Światy.
Więcej informacji na stronie wydarzenia.
...

View on Facebook

Jeżeli masz ochotę wesprzeć Centrum Planowania Przygód
PRZEKAŻ STOWARZYSZENIU 1% SWOJEGO PODATKU!!!

Szczegóły:
scpp.org.pl/1-dla-scpp/
...

View on Facebook

Nie zapomnijcie zaplanować spotkania z niezwykłym przewodnikiem Michałem Szczęśniakiem i Ameryką Południową w tle.
Wtorek, 20 lutego, 18:00, Dwa Światy.
Więcej informacji na stronie wydarzenia.
...

View on Facebook

Zapraszamy na spotkanie z niezwykłym przewodnikiem Michałem Szczęśniakiem. O ostatnich trzech latach, które spędził w Ameryce Południowej opowiada tak: „Posługiwałem się najlepszą nawigacją, jaka jest możliwa, czyli swoim sercem. W podróży intuicyjnej jest mi najłatwiej zrozumieć, kim jestem. Dzieją się wtedy rzeczy, które mają się wydarzyć, a nie te, które są planowane. Podążając tą ścieżką odkrywam siebie, a to według mnie jest największy sens podróżowania.
Zapraszam do podróży.”
Jeśli nie przekonują Was słowa, to spójrzcie tylko na próbkę zdjęć i… dajcie się zabrać w podróż z Michałem.
Do zobaczenia we wtorek, 20 lutego, o godzinie 18:00 w pubie Dwa Światy.
...

Ameryka Południowa - "Podróż z intuicją"

Luty 20, 2018, 6:00pm - Luty 20, 2018, 8:00pm

Zapraszamy na spotkanie z niezwykłym przewodnikiem Michałem Szczęśniakiem. O ostatnich trzech latach, które spędził w Ameryce Południowej opowiada tak: „Posługiwałem się najlepszą nawigacją, jaka jest możliwa, czyli swoim sercem. W podróży intuicyjnej jest mi najłatwiej zrozumieć, kim jestem. Dzieją się wtedy rzeczy, które mają się wydarzyć, a nie te, które są planowane. Podążając tą ścieżką odkrywam siebie, a to według mnie jest największy sens podróżowania. Zapraszam do podróży.” Jeśli nie przekonują Was słowa, to spójrzcie tylko na próbkę zdjęć i… dajcie się zabrać w podróż z Michałem. Do zobaczenia we wtorek, 20 lutego, o godzinie 18:00 w pubie Dwa Światy.

View on Facebook