Spływy 2018

Zapraszamy na najpiękniejszą rzekę w Polsce. W tym roku można wybrać się z nami na spływ Czarną Hańczą i Kanałem Augustowskim na dwa sposoby. Tradycjonalistom proponujemy tygodniowy spływ canoe pod namiotami na leśnych polach biwakowych:
https://web.facebook.com/events/1824428494527683/
Dla bardziej wygodnych przygotowaliśmy 5-dniową imprezę w formie, w jakiej przeprowadziliśmy kilkanaście już imprez ROW YOUR BOAT – jedziemy autokarem, śpimy w kilkuosobowych domkach, pływamy kajakami:
https://web.facebook.com/events/304650413391411/
https://tinyurl.com/RYB12-Prezentacja
Będziemy także kontynuować, zapoczątkowany w ubiegłym roku, cykl Kujawsko-Pomorskie na Kajaki. Inaugurację zaplanowaliśmy na 23 czerwca, ale miejsca jeszcze nie ujawniamy – szykujcie się na niespodziankę.

Śledźcie najnowsze wpisy na FB  – tam znajdziecie najnowsze wiadomości (poniżej kilka ostatnich)

Przed nami drugi wtorek marca, a to oznacza, że czas na kolejne spotkanie z grami planszowymi. Jak już wiecie spotykamy się u naszych przyjaciół ze Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki "Thorn" w ich siedzibie przy ulicy Świętej Katarzyny 4, dołączając do #WtorkowePlanszogranie.
Zdajemy się na nieprzebrane zasoby gier gospodarzy lub przynosimy własne "zabawki".
Do zobaczenia!
...

Wtorkowe GRY-bo-GRANIE #65

Marzec 13, 2018, 6:00pm - Marzec 13, 2018, 11:00pm

Przed nami drugi wtorek marca, a to oznacza, że czas na kolejne spotkanie z grami planszowymi. Jak już wiecie spotykamy się u naszych przyjaciół ze Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki "Thorn" w ich siedzibie przy ulicy Świętej Katarzyny 4, dołączając do #WtorkowePlanszogranie. Zdajemy się na nieprzebrane zasoby gier gospodarzy lub przynosimy własne "zabawki". Do zobaczenia!

View on Facebook

Brydż sportowy - GP Torunia i Powiatu Toruńskiego 04.03.2018
Fotografie Lucyna Bartkowska
...

Brydż sportowy - GP Torunia i Powiatu Toruńskiego 04.03.2018 Fotografie @[1356294850:2048:Lucyna Bartkowska]

View on Facebook

Tym, którym znudziły się już kajaki, POLECAMY... ...

View on Facebook

Klub Sportowy Krobia i Stowarzyszenie Centrum Planowania Przygód zapraszają na trzeci turniej w ramach Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego w Brydżu Sportowym 2018, który odbędzie się
w NIEDZIELĘ, 4 marca, o godzinie 10:00 w hali sportowej Arena Toruń
przy ul. Generała Józefa Bema 73-89 w Toruniu (wejście od strony hotelu).
Zapisy przyjmowane są bezpośrednio przed turniejem. Mile widziani są wszyscy brydżyści. Turnieje prowadzone są na zapis maksymalny w formule, w której wraz z upływem kolejnych rund, spotykają się ze sobą pary o coraz bardziej wyrównanym poziomie sportowym.
...

GP Torunia i Powiatu Toruńskiego w Brydżu Sportowym

Marzec 4, 2018, 10:00am - Marzec 4, 2018, 3:00pm

Klub Sportowy Krobia i Stowarzyszenie Centrum Planowania Przygód zapraszają na trzeci turniej w ramach Grand Prix Torunia i Powiatu Toruńskiego w Brydżu Sportowym 2018, który odbędzie się w NIEDZIELĘ, 4 marca, o godzinie 10:00 w hali sportowej Arena Toruń przy ul. Generała Józefa Bema 73-89 w Toruniu (wejście od strony hotelu). Zapisy przyjmowane są bezpośrednio przed turniejem. Mile widziani są wszyscy brydżyści. Turnieje prowadzone są na zapis maksymalny w formule, w której wraz z upływem kolejnych rund, spotykają się ze sobą pary o coraz bardziej wyrównanym poziomie sportowym.

View on Facebook

To już jutro (wtorek, 20 lutego) o 18:00 niezwykły przewodnik Michał Szczęśniak zabiera nas w "Podróż z intuicją" po Ameryce Południowej.
Do zobaczenia w pubie Dwa Światy.
Więcej informacji na stronie wydarzenia.
...

View on Facebook