Stowarzyszenie Centrum Planowania Przygód wraz z lokalnymi szkołami organizowało wspólną grę w siatkówkę.
Na wydarzenie uzyskaliśmy dofinansowywane ze środków Miasta Toruń.
W programie:
turniej dwójek DZIECKO + RODZIC (dla uczniów klas V i młodszych)
turniej szóstek w kategoriach:
RODZINNA (co najmniej 2 uczniów klas VI, VII lub gimnazjum i co najmniej 1 rodzic)
OPEN (skład dowolny)
O godzinie 13:00 mecz pokazowy NAUCZYCIELE – RODZICE
Zapewniamy:
– miłą i sportową atmosferę,
– możliwość spotkania z siatkarkami Budowlanych Toruń,
– medale dla zwycięzców turniejów,
– koszulki okolicznościowe dla najwcześniej zgłoszonych uczestników,
– wodę dla zawodników.